Jachty

Jachty

Rezervačný systém

Domovským prístavom flotily je prístav Kaštela, pri meste Split v Chorvátsku.

Je výborným východiskovým bodom pre plavby okolo nádherných ostrovov strednej Dalmácie. Jachty vám však po dohode vieme pristaviť aj v iných prístavoch.

First Yachting spolupracuje len s renomovanými spoločnosťami po celom svete. Vlastníme lode Beneteau First 35, Beneteau First 45, Benetau Oceanis 393, HANSE 505, HANSE 575 vo flotile 25 moderných, špičkovo vybavených jácht, ktoré sú vám plne k dispozícii v marine Kaštela v Chorvátsku. 22 lodí sú športovo-rekreačné jachty Beneteau z radu First 45 a First 35, k tomu pribúdajú každý rok nové modely luxusných jácht, ktoré sú pripravené pre Vašu dovolenkovú plavbu.

Jachty z radu First boli vyvinuté pre všetkých, ktorí milujú vzrušenie z rýchlych, krásnych lodí. Na ich vývoji sa už tridsať rokov podieľajú najtalentovanejší konštruktéri jácht, interiér navrhujú špičkoví dizajnéri.

Každá nová generácia jácht First má zakomponované najnovšie technologické inovácie. Každá inovácia prináša ešte väčší pôžitok z plavby a pôsobivejší výkon na pretekoch. Každá loď First zapôsobí svojou obratnosťou, ergonomickým rozvrhnutím paluby a ľahkosťou ovládania plachiet.

Beneteau First sa vyznačujú plnokrvnými líniami, eleganciou a komfortom na palube. Rovnomerne kombinujú výkon a bezpečnosť.

Beneteau Oceanis 55

Beneteau Oceanis 55

Zobraziť detail jachty
  Beneteau Oceanis 393

  Beneteau Oceanis 393

  Zobraziť detail jachty
   Beneteau First 45

   Beneteau First 45

   Zobraziť detail jachty
    Beneteau First 35

    Beneteau First 35

    Zobraziť detail jachty

     Cenník lodí 2021 už čoskoro nájdete TU

     Ste pripravený na letnú dovolenku na mori?
     Rezervácia