Dovolenka na jachte

Dovolenka na jachte

Dovolenkové pobyty formou prenájmu lodí sú svojou neopakovateľnou atmosférou a flexibilitou trasy i dĺžky pobytu na jednom mieste dovolenkou presne podľa vašich predstáv a aktuálnej nálady.Súkromie a romantika tichej zátoky? Rybolov? Svetlá a spoločenské príležitosti rušného prístavu? Relax a odpočinok? Či športový výkon a adrenalín?

Pod odborným dozorom budete mať možnosť otestovať svoje psychické a fyzické dispozície, vychutnáte si priamy kontakt s prírodou a spoznáte veľký kus krajiny z úplne inej perspektívy.

Prečo Jachty?

Ak ste mali doteraz zábrany sa o tento druh dovolenky v Chorvátsku zaujímať, neváhajte nás kontaktovať, vysvetlíme vám všetko, čo vás bude zaujímať. S ohľadom na zloženie vašej skupiny pripravíme návrh programu, cenovú kalkuláciu a trasu i dĺžku pobytu tak, aby ste sa cítili čo najpríjemnejšie. Upozorníme vás na všetky špecifiká pobytu na jachte a navrhneme pre vás doplnkové služby, výlety a atrakcie podľa vašich preferencií.

Pobyt na lodi je bohatší, zaujímavejší a dobrodružnejší, než statický a stokrát vyskúšaný zájazd na jedno miesto na pevnine. Keď už ste pri mori, je predsa škoda, aby ste sa naň len dívali z brehu.

Beneteau First 35

Naša flotila lodí disponuje desiatimi jachtami Beneteau First 35 s rokom výroby 2011.

Zobraziť detail

Beneteau First 45

Naša flotila má jedenásť týchto nádherných, štýlových a technicky vyspelých lodí s rokom výroby 2009 a 2012.

Zobraziť detail

Hanse 575

Inovatívna, neuveriteľne priestranná a presvetlená loď, ponúkajúca nádherný výhľad aj z interiéru, rafinovane elegantná.

Zobraziť detail
Ste pripravený na letnú dovolenku na mori?
Rezervácia