Vyberte si tu správnu loď na dovolenku

Vyberte si tu správnu loď na dovolenku

Chystáte sa na dovolenku na lodi ? Vyberte si správny typ lode pre Vaše pohodlie. Všetko záleží od veľkosti, rýchlosti a množstva ľudí na palube ! Ponúkame Vám 3 možnosti, v ktorých si určite nájdete to pravé orechové.

Plachetnica

Máte radi pokoj, relax a zároveň si priniesť trochu športu do dovolenkovej plavby ? To Vám prináša plachetnica, na ktorej si môžete vypnúť motor a užívať si šum mora, slnko a príjemný pocit vlnenia sa. Plachetnica je pre športovo založených dovolenkárov, ktorý si vedia užívať adrenalín spojený s relaxom. Pomalé sa presúvanie z miesta na miesto alebo z ostrova na ostrov. Môžete si vybrať plachetnice s posádkou do 12 ľudí na palube (záleží od skúseností a finančného balíčka). V prípade ak skúsenosti nemáte vždy je možnosť priobjednať si služby skipera (kapitána), ktorý plachetnicu bude viesť za Vás a Vy si môžete užívať bezstarostnú dovolenku na lodi.

Katamarán

Tento druh lode je podobný typ, ako plachetnica s jednou malou zmenou a to, že sa skladá s dvoch trupov lode spojených salónom. Katamarány sa najviac prenajímajú v krajinách kde je veľa plytčín pretože nemajú kíl (ťažisko). Je to pokojná dovolenka pretože motor sa dá vždy vypnúť a viete si užívať krásu plachiet a pokoja na mori.  Môžete si vybrať katamarány do 12 ľudí na palube (záleží od skúseností a finačného balíčka). V prípade ak skúsenosti nemáte vždy je možnosť priobjednať si služby skipera (kapitána), ktorý katamarán bude viesť za Vás a Vy si môžete užívať bezstarostnú dovolenku.

Motorová loď

Máte radi motory, rýchlosť a ste radi všade rýchlo ? Práve motorové lode Vám ponúkajú možnosť jazdiť po mori, ako v rýchlom aute a presunúť sa z miesta na miesto oveľa rýchlejšie, ako na plachetnici. Môžete si vybrať motorové lode s posádkou do 10 (12) ľudí na palube (záleží od skúseností a finančného balíčka). Taktiež ako pri plachetniciach aj katamaránoch vždy je možnosť priobjednania si služby skipera, ktorý vie ovládať loď.

First Yachting

Ste pripravený na letnú dovolenku na mori?
Rezervácia