Letom dovolenka na lodi nekončí !

Letom dovolenka na lodi nekončí !

Myslíte si, že dovolenka na lodi sa dá zažiť len od Júna do Septembra ? Tak ste na omyle ! Dovolenka mimo letnej sezóny je možná aj od Októbra do Mája. Poradíme Vám tie najkrajšie miesta na dovolenku na lodi v nasledovných exotických krajinách.

KUBA

Najväčšia krajina v Karibskej oblasti, ktorá sa nachádza medzi Atlantickým oceánom a Karibským morom. Nájdete tu priaznivé teplé podnebie a stály vietor, ktorý je u jachtárov veľmi obľúbený. Budete obklopený prírodnými krásami, ktoré nám Kuba ponúka a postarajú sa o Vás priateľský ľudia.

Pláž Playa Pilar na Kube


ST. MARTIN – Územie EÚ

St. Martin je plný krás a umožňuje preskúmať  niekoľko krásnych ostrovov vo východnej časti Karibiku. Patrí medzi druhý Britský Panenský ostrov, ktorý je najobľúbenejší medzi klientmi vyhľadávajúcimi dovolenku na lodi v exotike. Môžete si tu užiť neopakovateľné potápanie a šnorchlovanie na niektorom z posledných nedotknutých útesov na svete.

Maho beach, St. Martin


BAHAMY

Toto súostrovie sa skladá zo 700 ostrovov a ostrovčekov, takže každý deň v roku je čo objavovať. Hlavne sa oplatí navštíviť hlavné mesto Nassau. Je to takzvaný turistický raj.

Nassau (hlavné mesto), Bahamy


SEYCHELLY

Seychelly patria medzi najobľúbenejšie destinácie na dovolenku na lodi. Uvidíte tu prenádherné tropické ostrovy, impozantné žulové skaly a piesočnaté pláže. Na pláži môžete uvidieť masívne palmy s kokosovými orechmi. Tyrkysové zátoky lemované prenádhernou prírodnou scenériou Vám zoberú dych. Je to doslova „raj na zemi“.

Seychelly


MAURÍCIUS

Maurícius nie je len jedným z najkrajších miest na plachtenie, ale má aj bohatú históriu. Ostrov leží v srdci Indického oceánu a je obklopený prenádherným prírodným bohatstvom, ako sú napríklad krásne biele piesočnaté pláže. Je to doslova oáza pokoja a mieru.

Maurícius


THAJSKO

Ak ste dobrodružný a profesionálny jachtár tak určite neváhajte a choďte preskúmať Thajsko. Je to zaručene jedno z najkrajších miest na oddych na svete. Thajské ostrovy majú výnimočnú scenériu veľkolepých vápencových vrcholov, zátoky s krásnym bielym pieskom, neskutočným jedlom a to je ešte len začiatok ….

Ešte stále turizmom až tak nezasiahnutou a najkrajšou časťou Thajska je oblasť Krabi.

Krabi, Thajsko


Vybrali ste si niektorú z exotických krajín, v ktorej by ste chceli stráviť dovolenku na lodi ?

Ak máte viac otázok ohľadom danej krajiny, ako sú napríklad maríny, najkrajšie miesta a iné užitočné informácie pre Vašu spokojnú dovolenku s radosťou Vám na všetko odpovieme a poradíme.

Celú dovolenku na lodi Vám ušijeme podľa Vašich predstáv !

Kontaktujte nás TU 🙂 

Ste pripravený na letnú dovolenku na mori?
Rezervácia