Prečo stráviť dovolenku práve na lodi ?

Prečo stráviť dovolenku práve na lodi ?

Dovolenka na lodi je úplne iný rozmer dovolenky, akú si ľudia dovolenkujúci v apartmánoch, alebo v hoteloch vedia predstaviť. Keď sa ide na dovolenku do apartmánu, prípadne do hotela, ľudia strávia väčšinou svoj pobyt na jednom mieste. Ale keď idete na dovolenku na loď, vidíte každý deň iné zaujímavé miesta krajiny, ktoré navštívite. Každý deň máte tzv. vlastnú pláž na lodi a môžete sa okúpať kdekoľvek sa Vám zapáči. Každý večer trávite v inom meste na pevnine, alebo ostrove a spoznávate krásu daných miest.

Veľa ľudí má zakotvený názor na dovolenku na lodi, že je len pre solventných klientov a nikto iný si to nemôže dovoliť. Ale vyvedieme Vás z omylu. Dovolenka na lodi Vás môže stáť menej, ako obyčajná dovolenka na pláži v hoteli.

A tu máme zopár dôvodov:

  • Každý deň je iný deň a to znamená nový deň – nové miesto na spoznávanie okolitých krás. Nie je to ako v hoteli, kde máte veci na jednom mieste a odchádzate na výlety. Je to miesto, ktoré si po výletoch nosíte so sebou. A keď sa Vám nebude chcieť vrátiť naspäť, ostanete tam, kde sa Vám najviac páči. Môžete navštíviť miesta, ktoré sa z hotelovej recepcie ani zohnať nedajú, alebo je to príliš drahé na to, aby ste si objednávali vlastnú loď s kapitánom na jeden deň.

 

  • Vaša loď/plachetnica môže odplávať z rušného mesta plného turistov, do úžasnej krásnej tichej zátoky. V každej krajine sa nachádzajú zátoky, ktoré nikto neobýva, prípadne tam ani nikto nechodí. Môžete nerušene oddychovať, opaľovať sa, doslova môžete si robiť čo uznáte za vhodné. Romantika ako ušitá na mieru.

 

  • Na plachetniciach si môžete bez zvuku motora plachtiť po šírom mori a nasávať len krásu miesta, zvuky mora, a to krásne ticho okolo Vás.

 

  • Na motorových lodiach sa pre zmenu rýchlo dostanete z miesta na miesto, ktoré si vyberiete podľa len svojich vlastných predstáv.

 

  • Nedržíte sa žiadneho programu ani plánu, je to len na Vás akú trasu si vyberiete.

Nemyslíte, že dovolenka na lodi je ten najlepší nápad pre Váš najbližší výlet ?

Ste pripravený na letnú dovolenku na mori?
Rezervácia