Teambuilding na lodi ?

Teambuilding na lodi ?

Chceli by ste poskytnúť svojím zamestnancom firemnú zábavu spojenú s outdoorovým tréningom na lodiach, ale aj relaxom zároveň ?

Chcete podporiť svoj firemný kolektív a utužiť ho priamo na mori ?

Zažiť teambuilding, ktorý väčšina firiem sa snaží len simulovať no my Vám ho vieme poskytnúť priamo v reálnom čase a priestore ?

 

Sme firma First Yachting, ktorá je na trhu už 28 rokov a má mnoho skúseností s prenájmom lodí po celom svete. Taktiež organizujeme preteky plachetníc a teambuildingové akcie, ktoré Vám ušijeme na mieru podľa Vašich predstáv.

Čo znamená teambuilding na lodi ?

Teambuilding, ako je už známe je budovanie firemného kolektívu, ktorí utužuje vzťahy medzi kolegami. Vytvárajú sa rôzne spoločné úlohy, ktoré musia zamestnanci (kolegovia) riešiť spoločne a tím si budujú neformálne vzťahy medzi sebou. Taktiež je to nástroj pre hľadanie odpovedí na možné nezhody medzi kolegami.

My Vám ponúkame možnosť stráviť príjemné chvíle na lodi s Vaším firemným kolektívom. Môžete si vybrať akýkoľvek termín a dĺžku Vášho pobytu. Sme vyzbrojený tými najlepšími kapitánmi, ktorí Vás prevedú a ukážu Vám krásy Chorvátska, plus Vás naučia ako ovládať loď.

Vytvoríme pre Vás program, ktorý sa bude skladať z adrenalínového alebo relaxačného zážitku. Zabezpečíme všetko ohľadom prenájmu lode a poplatkov, ktoré sú potrebné za kotvenie v maríne. Aby ste nepomreli od hladu zabezpečíme stravné balíčky a možnosť priobjednania si špičkových domácich reštaurácií tam, kde budete parkovať. Do ceny spadá taktiež aj tankovanie lode, miestna daň a komplexné cestovné poistenie.

Jediné čo vyžadujeme my od Vás je to aby ste prišli v dohodnutý čas na dohodnuté miesto a užili si to tak, ako sa patrí !

Presvedčili sme Vás ? Tak môžeme vyplávať !

Cena sa vždy vyratúva presne na požiadavku klienta, ktorá závisí aj od doby prenájmu lode či je to v sezóne alebo mimo sezóny.

Ste pripravený na letnú dovolenku na mori?
Rezervácia