First Minute 2020

First Minute 2020

Už nám nastal ideálny čas pre naplánovanie si Vašej dovolenky na lodi na budúci rok 2020. Poďte sa s nami pozrieť čo môžete získať pri skorej rezervácií Vašej vysnívanej dovolenky.  Dáme Vám tie najlepšie typy na dovolenku v Chorvátsku, Grécku, Taliansku a pod.! Je to na Vás kde a kedy vyplávate, dôležitosť kladieme na spokojnosť klientov.

Prečo využiť ponuku First Minute ?

So zľavou First Minute ušetríte

Vyberiete si jachtu, ktorá je podľa Vašich predstáv a my Vám ju nájdeme podľa Vami zadaného dátumu a miesta so zľavou až do 35%. Navyše od našej spoločnosti získavate bonus plus 5 % k Vašej zľave. No nie je to tá najlepšia ponuka, akú ste mohli dostať ?

Nízka záloha

U nás máte možnosť zaplatiť zálohu pri skorej rezervácií First minute len 30%. A ostatné splátky si môžete rozdeliť na dve časti, ako je pre Vás najvýhodnejšie.

Najväčší výber lodí

Pri skorej rezervácií máte možnosť si vybrať, akýkoľvek termín aj v mieste, kde sa Vám najviac páči. Jachty na rok 2020 sa začínajú len teraz rezervovať a máte najväčší možný výber lodí po celom svete.

!! Dokonca, ak si zarezervujete Vašu loď skôr, máte možnosť si vybrať z úplne nových lodí, ktoré sa rezervujú vo First minute období, ako prvé !!

7 typov na zaručene tú najlepšiu plavbu

Rodinná dovolenka

Prečítajte si zaujímavý článok o rodinnej dovolenke na lodi, ktorý Vás zaručene presvedčí o tom, že aj deti si s Vami užijú dovolenku na lodi ! Odhoďte predsudky a neobmedzujte sa s Vašim výberom dovolenky. Užite si ju plnými dúškami a odneste si nezabudnuteľné zážitky aj s Vašimi deťmi ! Článok si prečítate TU.

Adrenalín s priateľmi ?

Vyberte sa s priateľmi na nezabudnuteľnú plavbu s dávkou adrenalínu. Láka Vás  vietor a veľké vlny ? Využite našu ponuku a vyskúšajte si cez leto Grécko a jeho ostrovy, ktoré ponúkajú tú správnu akciu a vietor do plachiet. Taktiež to môžete zažiť aj v Chorvátsku v období Máj/Jún a September.

Relax a zábava

Máte radi pokoj, kľud a zároveň sa chcete zabaviť a všetko pustiť z hlavy ? Chcete sa vyhrievať na slniečku a užiť si kultúru a život krajiny ? Vyberte sa na dovolenku v lete do Chorvátska, Španielska alebo skúste nejakú zaručene dobrú exotiku počas celého roka.

Teambuilding

Neviete ako sa zabaviť a utužiť Váš firemný kolektív?  Využite našu atraktívnu ponuku, kde Vám Teambuilding vymyslíme a aj ušijeme na mieru! Prečítajte si TU !

Regata

Ste skúsený jachtári alebo jachtárky ? Je Vás viac a radi by ste si zmerali sily a zároveň sa zabavili ? Robíme takzvané „friendly regaty“ alebo aj profesionálne regaty. Ak objednáte svoju regatu, už teraz získavate od nás tričká pre celé posádku značky GANT – Zadarmo ! Prečítajte si a pozrite si archív našich regát za minulé roky.

Kondičná plavba

Máte už kapitánsky kurz, ale obávate sa ísť samy na jachtu ? Poďte s nami a s našimi skúsenými kapitánmi na kondičnú plavbu. Vyskúšate a objasnite si všetky potrebné manévre spojené s plachtami, pristávaním a navigáciou lode. Kontaktujete nás TU.

Kapitánsky kurz

Zaujala Vás možnosť dovolenky na lodi a vy stále ešte nemáte kapitánsky kurz ? Už teraz sa môžete hlásiť na kurzy, ktoré sa konajú každý mesiac. Viac si prečítajte TU.

Stále ste sa nerozhodli alebo mate inú predstavu o dovolenke na lodi ? Neváhajte a napíšte nám. Všetko Vám vymyslíme podľa Vašich predstáv !
Ste pripravený na letnú dovolenku na mori?
Rezervácia